Firma nasza istnieje od 1998 roku, specjalizujemy się w sprzedaży artykułów wyposażenia łazieniek, oferujemy Państwu płytki ceramiczne, ceramikę sanitarną, armaturę, wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, panele masażowe, wanny z hydromasażem lub bez, meble łazienkowe, kotły, zasobniki, podgrzewacze, grzejniki różnego rodzaju oraz instalacje wod. kan. gaz. CO. Nasza działalność oparta jest o szczegółow uwagę jak poświęcamy kompleksowej oraz fachowej i miłej obsłudze Klientów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta pomoże Państwu w urządzeniu łazienki swoich marzeń. Jeżeli w naszym asortymencie nie ma poszukiwanego przez Państwa wyrobu, to nie znaczy, że nie można go u nas kupić. W taki wypadku prosimy o zapytanie e-mailem biuro@jardo.com.pl lub telefonicznie pod numer 033 818 38 37, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć podajc cenę oraz termin realizacji.

WARUNKI GWARANCJI

W sklepie oferujemy produkty fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Uni Europejskiej . Gwarancja jest realizowana przez specjalistyczny serwis wskazany w karcie gwarancyjnej dostarczonej z produktem. Czas obowiązywania gwarancji i ewentualne ograniczenia są zawarte w opisie produktu lub w opisach warunków gwarancji . Jeżeli uznacie Państwo że jesteśmy firmą godną zaufania i złożycie u nas zamówienie my ze swojej strony uczynimy wszystko aby realizacja odbyła się bez najmniejszych problemów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz na zakupy.